• Koła zainteresowań

      • Nazwa kółka

        Dla kogo zajęcia?

        Termin zajęć

        Miejsce zajęć

         

        Prowadzący

        KLUB

        FILMOWY

        KL. VII-VIII

        piątek

        1 raz w miesiącu

        17.00 – 20.00

        gab. kl. VIII

         DOROTA

        TROCZEWSKA

         

        SZACHY

        dla początkujących

        Kl. I a, I b

        i inni chętni

        poniedziałek

        13.30  - 14.15

        gab. kl. I b

        JAROSŁAW GROMIAK

         

        SZACHY

        doskonalenie

        Kl.  II a, II b, III

        środa

        12.40 – 13.25

        gab. kl. I b/

        pracownia komputerowa

        JAROSŁAW

        GROMIAK

         

        TEATRALNE

        w j. angielskim

        Kl. III

        Poniedziałek

        12.40 – 13.25

        gab .kl. III

        KARINA

        STOLAREK

         

        SCHOLA

        KL. I - VI

        wtorek

        13.30 – 14.15

        gab. kl. II b

        PAULINA GIECEWICZ

         

        MAŁE AKWARELE

        zaj. plastyczne

        Kl. I - III

        piątek

        12.40 – 13.25

        gab. kl. III

        IWONA

        SOSZKA

         

        ROBOTYKA

        Kl. I - III

        piątek

        12.40 – 13.25

        pracownia

        komputerowa

        KRZYSZTOF

        ZJAWIN

         

        ROBOTYKA

         

         

        Kl. IV - VI

        piątek

        13.25 – 14.15

        pracownia

        komputerowa

        KRZYSZTOF

        ZJAWIN

        DZIECIAKI NA 6

         

         

        Kl. I - III

        wtorek

        12.40 – 13.25

        gab. kl. I b/

        biblioteka

        ANNA

        KAMIŃSKA

        PLASTYCZNE

         

         

        Kl. I - II

        czwartek

        12.40 – 13.25

        gab. kl. I b

        KAROLINA PRZYBYSZ

         

        PLASTYCZNE

         

         

        KL. III - IV

        czwartek

        13.30 – 14.15

        gab. kl. I b

        KAROLINA

        PRZYBYSZ

        GIMNASTYKA

        KOREKCYJNA

         

        Kl. I - III

        wtorek

        13.30 – 14.15

        łącznik

        JAROSŁAW

        GROMIAK

        GIMNASTYKA

        KOREKCYJNA

         

        Kl. I - III

        czwartek

        12.40 – 13.25

        łącznik

        JAROSŁAW

        GROMIAK

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego
      • sekretariat@spigksw.pl
      • admin@spigksw.pl
      • +48 95 7213 163 | +48 510 255 651
      • ul. Stanisławskiego 3, 66-400 Gorzów Wielkopolski 66-400 Gorzów Wielkopolski Poland
      • 109803
      • 14 1140 2004 0000 3102 7934 3475
      • 599-14-75-817
      • 081112724
      • Dyrektor: Leszek Weichert
      • Wicedyrektor: Dorota Troczewska
  • Galeria zdjęć

      brak danych