• Nauczyciele

    • Wykaz nauczycieli:

      •  Jarosław Gromiak
      • Jarosław GromiakWychowawca: 6
        Wychowanie fizyczne
        email: jgromiak@spigksw.pl
      •  Anna Kamińska
      • Anna KamińskaWychowawca: 1b
        Edukacja wczesnoszkolna
        email: akaminska@spigksw.pl
      •  Damian Kurczewski
      • Damian Kurczewski
        Język angielski
        Język obcy nowożytny
        email: dkurczewski@spigksw.pl
      •  Joanna Mariankowska
      • Joanna MariankowskaWychowawca: 2a
        Edukacja wczesnoszkolna
        Przyroda
        email: jmariankowska@spigksw.pl
      •  Anna Puścizna
      • Anna PuściznaWychowawca: 1a
        Edukacja wczesnoszkolna
        email: apuscizna@spigksw.pl
      •  Agnieszka Sieg-Szymańska
      • Agnieszka Sieg-Szymańska
        Matematyka
        email: asiegszymanska@spigksw.pl
      •  Iwona Soszka
      • Iwona SoszkaWychowawca: 3
        Edukacja wczesnoszkolna
        email: isoszka@spigksw.pl
      •  Karina Stolarek
      • Karina StolarekWychowawca: 8
        Języka angielski
        email: kstolarek:@spigksw.pl
      •  Dorota Troczewska
      • Dorota TroczewskaWychowawca: 5
        Język polski
        Wychowanie do życia w rodzinie
        Wicedyrektor
        email: dtroczewska@spigksw.pl
      •  Jan Sarba
      • Jan Sarba
        Edukacja dla bezpieczeństwa
        email: jsarba@spigksw.pl
      •  Adam Węsławski
      • Adam Węsławski
        Wychowanie fizyczne
        email: aweslawski@spigksw.pl
      • Kontakty

        • Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego
        • sekretariat@spigksw.pl
        • admin@spigksw.pl
        • +48 95 7213 163 | +48 510 255 651
        • ul. Stanisławskiego 3, 66-400 Gorzów Wielkopolski
        • 109803
        • 14 1140 2004 0000 3102 7934 3475
        • 599-14-75-817
        • 081112724
        • Dyrektor: Leszek Weichert
        • Wicedyrektor: Dorota Troczewska
    • Galeria zdjęć

        brak danych