• Nauczyciele

    • Wykaz nauczycieli:

      •  Gryglicka Adriana
      • Gryglicka Adriana
        Wychowanie fizyczne 3, 5-8 SP
        email: agryglicka@spigksw.pl
      •  Joanna Cerajewska
      • Joanna CerajewskaWychowawca: 7SP
        Matematyka 5-8 SP
        email: jcerajewska@spigksw.pl
      •  Andrzej Dąbrowski
      • Andrzej Dąbrowski
        Technika 4- 6 SP
        email: adabrowski@spigksw.pl
      •  Jarosław Gromiak
      • Jarosław GromiakWychowawca: 4SP
        Wychowanie fizyczne 0-2 SP, 4-8 SP
        email: jgromiak@spigksw.pl
      •  Anna Kamińska
      • Anna KamińskaWychowawca: 2SP
        Edukacja wczesnoszkolna
        email: akaminska@spigksw.pl
      •  Damian Kurczewski
      • Damian Kurczewski
        Język angielski 4 SP, 5 SP, 7 SP
        Edukacja językowa. Język obcy nowożytny 3 SP
        email: dkurczewski@spigksw.pl
      •  Bożena Majewicz
      • Bożena MajewiczWychowawca: 3SP
        Edukacja wczesnoszkolna
        email: bmajewicz@spigksw.pl
      •  Joanna Mariankowska
      • Joanna Mariankowska
        Przyroda 4 SP
        Geografia 5-8 SP
        email: jmariankowska@spigksw.pl
      •  Karolina Przybysz
      • Karolina Przybysz
        Plastyka 4-7 SP
        email: kprzybysz@spigksw.pl
      •  Anna Puścizna
      • Anna PuściznaWychowawca: Oddział Przedszkolny
        Wychowanie przedszkolne
        email: apuscizna@spigksw.pl
      •  Barbara Rakoczy
      • Barbara Rakoczy
        Język niemiecki 7-8 SP
        email: brakoczy@spigksw.pl
      •  Hanna Rudzińska
      • Hanna RudzińskaWychowawca: 5SP
        Język polski 4-7 SP
        email: hrudzinska@spigksw.pl
      •  Agnieszka Sieg-Szymańska
      • Agnieszka Sieg-Szymańska
        Matematyka 4 SP
        email: asiegszymanska@spigksw.pl
      •  Iwona Soszka
      • Iwona SoszkaWychowawca: 1SP
        Edukacja wczesnoszkolna
        email: isoszka@spigksw.pl
      •  Karina Stolarek
      • Karina StolarekWychowawca: 6SP
        Języka angielski
        email: kstolarek:@spigksw.pl
      •  Dorota Troczewska
      • Dorota TroczewskaWychowawca: 8SP
        Język polski 8 SP
        Wychowanie do życia w rodzinie: 4- 8 SP
        Wicedyrektor
        email: dtroczewska@spigksw.pl
      •  Włodzimierz Wołoszyn
      • Włodzimierz Wołoszyn
        Geografia 5-8 SP
        email: wwoloszyn@spigksw.pl
      •  Łukasz Borecki
      • Łukasz Borecki
        Historia 4, 7, 8 SP
        Wiedza o społeczeństwie 8 SP
        email: lborecki@spigksw.pl
      •  Ewa Kiepura
      • Ewa Kiepura
        Muzyka 4-7 SP
        Edukacja muzyczna 0-3 SP
        email: ekiepura@spigksw.pl
      •  siostra Joanna Mazur
      • siostra Joanna Mazur
        Religia 0-8 SP
        email: jmazur@spigksw.pl
      •  Jan Sarba
      • Jan Sarba
        Edukacja dla bezpieczeństwa 8 SP
        email: jsarba@spigksw.pl
      •  Eliza Węsławska
      • Eliza Węsławska
        Historia 5-6 SP
        email: eweslawska@spigksw.pl
      • Kontakty

        • Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Piotra Jerzego Frassatiego
        • sekretariat@spigksw.pl
        • admin@spigksw.pl
        • +48 95 7213 163 | +48 510 255 651
        • ul. Chełmońskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
        • 109803
        • 14 1140 2004 0000 3102 7934 3475
        • 599-14-75-817
        • 081112724
        • Dyrektor: Leszek Weichert
        • Wicedyrektor: Dorota Troczewska
    • Galeria zdjęć

      • Egzamin ósmoklasisty 2020
      • Warsztaty
      • Kleks
      • Bal karnawałowy 2020 7-8
      • Bal karnawałowy 2020 4-6SP
      • RAJD PTTK
      • "BYŁO RAZ CZWORO DZIECI: Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja." Na języku polskim uczniowie klasy IV przedstawiali przygody bohaterów "Opowieści z Narnii" w świecie, gdzie mówią zwierzęta, gdzie dobro walczy ze złem... Sami wybrali sceny, napisali scenariusz, wykonali kukiełki. To było trudne zadanie, ale udało się😀
      • "Hejże ino dyna, dyna, narodził się Bóg dziecina  W Betlejem, w Betlejem" [Arka Noego]
      • Paczka dotarła do naszych podopiecznych w Ghanie.
      • „Są dziwy w niebie i na ziemi, o których ani śniło się waszym filozofom.”
      • KLIMAT DLA LUDZI-LUDZIE DLA KLIMATU
      • Zabawa w teatr