Aktualności

     • Podziękowanie

     • Po blisko trzech miesiącach remontu, wracamy do naszej starej-nowej, czy nowej-starej Szkoły. Jeszcze w minioną sobotę trwały prace wykończeniowe, sprzątanie, by z pierwszym dniem wiosennego semestru rozpocząć pracę w odnowionym obiekcie.

      Zamierzenia zostały zrealizowane w całości w stosunku do zaplanowanego zakresu, a dzięki ofiarności dodatkowej wielu z Państwa udało się nam wyraźnie zaplanowany zakres rozszerzyć. Bardzo serdecznie dziękuję naszym Rodzicom: Państwu J. J. Liszków, Państwu Szwajkowskim, którzy od samego początku włączyli się w zaprojektowanie i opisanie we wniosku grantowym do MEiN naszych  zamierzeń, a następnie wspierali nas wydatnie w doborze materiałów i ekip realizujących projekt.

      Dziękuję też wszystkim nauczycielom za znoszenie trudów realizacji procesu edukacyjnego w zorganizowanych w ciągu tygodnia warunkach, tutaj szczególne podziękowania dla Państwa A. i J. Wiernickich za nieodpłatne udostępnienie nam swoich obiektów dla klas IV-VI przy ulicy Garbary. Wielką pomocą byli dla nas pracownicy administracji i obsługi Szkoły, którzy w trudnych warunkach pracy: zimno, hałas, pył i wiele innych trudności znosili dzielnie ten stan i wspierali w sposób ciągły realizację projektu. Dziękuję nauczycielom, którzy w czasie swoich ferii, pomogli w końcowych pracach organizacyjnych i porządkowych. Dziękuję także władzom Stowarzyszenia, które w ramach możliwości włączały się w organizację i nadzór nad remontem.

      Wszystkim za wszystko dziękuję, serdecznie pozdrawiam, i zapraszam do Szkoły, z życzliwym pozdrowieniem Leszek Weichert

      12.02.2023